Punkt sprzedaży Macpol oferuje profesjonalnie zaprojektowane narzędzia oraz elektronarzędzia w dobrej cenie. Można w tym miejscu zaopatrywać się kompleksowo, kompletnie wyposażając własny warsztat. Bogaty asortyment obejmuje: chemia przemysłowa z jakich zrobić użytek mają okazję nie tylko profesjonaliści, ale też domowi majsterkowicze. Imponująca jakość oferowanych narzędzi sprawi, że będą one nie do zastąpienia w każdych okolicznościach. Przy każdym produkcie podane są najważniejsze informacje powiązane z jego wykorzystaniem, jak i dokładne parametry techniczne.

Dzięki temu, że asortyment można zakupić internetowo, nie traci się czasu w kolejce sklepowej. Nie ma problemów z znalezieniem niezbędnych towarów, bo wszystkie kategorie są przejrzyście zaprojektowane, a w wyszukiwarce można od razu znaleźć to, czego się wymaga.

Kupione narzędzia dostarczone są do kupującego nawet kolejnego dnia, gdyż wszystkie towary znajdują się w magazynie. Jako, że pracownicy sklepu mają duże doświadczenie w dystrybucji narzędzi, można liczyć na ich pomoc już na poziomie wyboru odpowiedniego asortymentu. Katalog punktu sprzedaży stale się poszerza, czyli można spodziewać się doboru narzędzi dla wielu dziedzin przemysłowych.

Doskonałym tego przykładem są narzędzia skrawające do obrabiania metalów oraz narzędzia skrawające do obrabiania drewna. Dodatkowo, zakupy robią w tym miejscu miłośnicy jednośladów, kupując wymagany osprzęt. Klientami firmy są przede wszystkim zleceniodawcy działający w branżach: budowlanej, metalowej, energetycznej, poszukujący dla siebie narzędzi i elektronarzędzi trwałych, bezpiecznych oraz zrobionych z najlepszych materiałów. Konsumenci z chęcią kupują również towary z działu chemia przemysłowa, dzięki jakiej mogą wyczyścić wszystkie narzędzia z warsztatu oraz pojazdy firmowe. Środki chemiczne to: preparaty do czyszczenia, żywicę epoksydową, preparaty do czyszczenia samochodów, kleje, uszczelniacze i silikony, plus preparaty wielozadaniowe.